نسل جدید دوربین‌های مولتی‌سنسور اویجیلون

کمپانی اویجیلون اعلام کرد از دوربین‌ H4 Multisensor در نمایشگاه بین‌المللی IFSEC 2018  (مورخ ۲۹ تا ۳۱ خرداد) رونمایی خواهد کرد. این دوربین که پیشرفته‌ترین مدل مولتی‌سنسور اویجیلون تا کنون است، دارای رزولوشن‌های ۹ تا ۳۲ مگاپیکسل، ویدئو آنالیتیک self-learning، فشرده‌سازی H.265 و مادون قرمز است.

دوربین H4 Multisensor دارای پوشش تصویری فوق‌العاده‌ای با سه سنسور (رزولوشن کلی ۹، ۱۵ و ۲۴ مگاپیکسل) و چهار سنسور (رزولوشن کلی ۱۲، ۲۰ و ۳۲ مگاپیکسل) است که هریک از سنسورهای آن مجهز به ویدئو آنالیتیک self-learning اویجیلون و تکنولوژی مبتنی بر هوش مصنوعی اویجیلون با عنوان Appearance Search است. این دوربین به همراه نرم‌افزار ACC اویجیلون به اپراتور کمک می‌کند تا نظارت موثر و دقیق بر تصاویر‌ داشته باشد، نقاط کور را به حداقل رسانده و در تحقیقاتی که از اهمیت ویژه برخوردار هستند باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود.

این دوربین با رزولوشن‌های ۹ و ۳۲ مگاپیکسل، پوشش تصویری و جزئیات بالایی ارائه می‌دهد. همچنین، با استفاده ازتکنولوژی فشرده‌سازی H.265، پهنای باند و ذخیره‌سازی را به میزان زیادی کاهش می‌دهد در حالی‌که از وضوح و جزئیات تصویر نمی‌کاهد.

دوربین H4 Multisensor دارای ماژول ۳۶۰degree content adaptive IR و بازه IR تا ۳۰ متر برای ارائه تصاویر با کیفیت فوق‌العاده در نور کم است.