با ACC7 بالاترین سطح هوشمندی را تجربه کنید

اینترفیس Focus of Attention

نرم‌افزار ACC 7 کانسپتی جدید با عنوان Focus of Attention در نظارت بر تصاویر زنده را به کاربر ارائه کرده است که با بهره‌گیری از تکنولوژی ویدئوآنالیتیک و هوش مصنوعی اطلاعات مهمی را که باید به کاربر نمایش داده شود، مشخص می‌کند.

روشی هوشمندتر برای نظارت

نرم‌افزار کارآمدتر و با قابلیت‌های بیشتر لزوما نباید پیچیده باشد. به همین علت، نرم‌افزار مدیریت ویدئو اویجیلون با محیط کاربری ساده و ویژگی‌هایی که به سهولت قابل تنظیم هستند به شما امکان کنترل می‌دهد. نرم‌افزار ACC™ ۷  با دو تم تیره و روشن و رنگ‌هایی که برای کاهش خستگی چشم در محیط‌های تاریک انتخاب شده‌اند، ارائه می‌شود.

هوش مصنوعی برای جستجوی سریع و مؤثر

برای تشخیص، صحت‌سنجی و واکنش سریع نسبت به رویدادها نرم‌افزار ACC مجهز به تکنولوژی‌های مبتنی بر ویدئو آنالیتیک و هوش مصنوعی از جمله Appearance SearchTM و Unusual Motion Detection است.

در نرم‌افزار ACC انواع گزینه‌های جستجو ازجمله bookmark، event، alarm و thumbnail طراحی شده‌اند تا زمان واکنش به رویداد به حداقل و سرعت آن به حداکثر برسد.

حریم شخصی و حفاظت از داده‌ها

با توجه به رویکرد گسترده نسبت به افزایش استفاده از دستگاه‌های متصل به شبکه، بحث در مورد امنیت اطلاعات و حریم شخصی نیز به بخشی طبیعی از فرآیند فروش نبدیل شده است. اویجیلون برای حفاظت سایبری از سه لایه Integrity (تضمین عدم دستکاری یا خرابکاری اطلاعات و عملکرد سیستم)، Confidentiality (حفظ امنیت و خصوصی ماندن اطلاعات) و Availability (تضمین عملکرد پیوسته و بموقع سیستم) در محصولات خود بهره گرفته است.

آنالیتیک تشخیص پلاک خودرو

تکنولوژی آنالیتیک تشخیص پلاک اویجیلون، دارای قابلیت‌های تکنولوژی ضبط و شناسایی و جستجوی پلاک خودرو برای شناسایی سریع خودرو است.

نظارت به روش‌های مختلف

نرم‌افزار ACC Mobile 3 اویجیلون امکان مشاهده ویدئوی زنده و ضبط شده را برای شما از طریق گوشی موبایل نیز فراهم می‌کند.