رونمائی از دوربین جدید شرکت اویجیلون

H5A مقاوم PTZ
در حال حاضر برای پیش خرید موجود است

دوربین Avigilon H5A Rugged Pan-Tilt-Zoom (PTZ) به طور مداوم و قابل اعتماد در سخت ترین محیط ها عمل می کند و برای کاربردهای مهم ماموریت ساخته شده است. این دوربین از تصویربرداری با وضوح بالا ، نمای ۳۶۰ درجه PTZ و بزرگنمایی قدرتمند ۳۶ برابر با طراحی فوق العاده بادوام و قابل اعتماد که دارای درجه حفاظت و استانداردهای پیشرو در صنعت است ، ترکیب می کند. با هم ، H5A Rugged PTZ می تواند چالش برانگیزترین استقرار در فضای باز را برای امنیت شهر ، حمل و نقل ، زیرساخت های حیاتی ، تولید و برنامه های صنعتی انجام دهد.

طراحی شده برای از بین بردن شرایط مهم شرایط سخت

استحکام و دوام استثنایی H5A Rugged PTZ توسط رتبه های حفاظتی متعددی در صنعت مانند MIL-STD-167-1A/810G و Type 4X/6P پشتیبانی می شود. برای درجه حرارت شدید ، ضربه و ارتعاش قابل اعتماد است و می تواند در برابر ضربه ، آب ، خوردگی ، گرد و غبار و باد تا ۲۳۰ کیلومتر بر ساعت (۱۴۳ مایل بر ساعت) مقاومت کند.

آماده برای چالش با نصب انعطاف پذیر

بسیاری از گزینه های جانبی در دسترس هستند تا بتوانند سخت ترین تاسیسات مانند براکت های نصب ، منبع تغذیه ، پمپ های آب ، چراغ های مادون قرمز و نور سفید برای مناطق کم نور را انتخاب کنند.

پاسخ سطح بعدی با تجزیه و تحلیل ویدئویی نسل بعدی

تجزیه و تحلیل ویدئویی داخلی و قابلیت های هوش مصنوعی* اپراتورها را قادر می سازد تا به طور فعال رویدادهای مهم را تشخیص داده و تحقیقات را تسریع کنند. همراه با کنترل های سریع PTZ ، اپراتورها می توانند دوربین را از راه دور نشان داده و برای پاسخ سریع و قاطع به دوربین عکاسی کنند.