هوش مصنوعی جدید NVR دوربین های شخص ثالث را قادر به امکان ایجاد به روز رسانی از راه دور کرده است.

این تکنولوژی Avigilon NVR سنتی را با قابلیت های هوش مصنوعی Avigilon ترکیب کرده است تا نیازهای تحلیلی ، ذخیره سازی و امنیت سایبری شرکت ها را برآورده کند. این راه حل همان متصل به ابر است که امکان مدیریت از راه دور از طریق سرویس های ابری Avigilon را فراهم می کند تا کاربران بتوانند به راحتی نرم افزار خود را ارتقا داده و برنامه های جدید را دانلود کنند.

این گزینه ی اقتصادی کاربران را قادر می سازد در هدف های امنیتی خود کارآمدتر عمل کنند و در نتیجه محیط ایمن تری را ایجاد می کنند. ” اپراتورهای امنیتی با ترکیب آنالیتیک و ابر در یک دستگاه با مدیریت راحت ، اپراتور های امنیتی را قادر می سازد در عین ساده سازی عملیات مدیریت سیستم خود ، تصمیمات آگاهانه تری بگیرند.

و به این ترتیب کاربران می توانند به جای جایگزینی کل سیستم امنیتی ویدئو ، سیستم دوربین موجود خود را با AI NVR متصل کنند تا به آنالیتیک پیشرفته Avigilon دسترسی پیدا کنند. این شامل فناوری جستجوی ظاهر Avigilon و تشخیص و طبقه بندی اشیاء ، و همچنین تشخیص ماسک صورت می باشد.

AI NVR یک راه حل جامع است که کاربران را قادر می سازد تا قدرت تجزیه و تحلیل های مبتنی بر شبکه عصبی Avigilon را در حین اجرا بر روی یک سیستم عامل سخت شده که می تواند از راه دور مدیریت شود ، اتخاذ کنند.