درباره اویجیلون

کمپانی کانادایی اویجیلون (Avigilon)، طراح، سازنده و توسعه‌دهنده راهکارهای امنیتی و حفاظت الکترونیک مبتنی بر هوش مصنوعی اعم از دوربین‌های نظارتی، دستگاه‌های ذخیره‌سازی تصاویر تحت شبکه، تکنولوژی‌های هوشمند ویدئوآنالیتیک، نرم‌افزارهای مدیریت تصاویر، راهکارهای کنترل تردد و سرویس‌های ابری است. تا کنون، راهکارهای جامع امنیتی اویجیلون (Avigilon) در هزاران موقعیت مختلف در سرتاسر دنیا از جمله زیرساخت‌های حیاتی، سکوهای نفت و گاز، پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها، سدها، بنادر، محیط‌های آموزشی، سیستم‌های حمل و نقل، مراکز بهداشت و درمان، اماکن عمومی، زندان‌ها، کارخانه‌ها، فرودگاه‌ها، موسسات مالی، تاسیسات دولتی، استادیوم‌های ورزشی و فروشگاه‌ها پیاده‌سازی شده و اپراتورهای تیم حفاظت و حراست بواسطه هوشمندی این راهکارها قادر هستند تنها بر موضوعات مهم تمرکز کرده و در کوتاهترین زمان ممکن واکنش مناسب و فوری نشان دهند.

کمپانی اویجیلون (Avigilon) در سال ۲۰۰۴ توسط Alexander Fernandes تاسیس شد. در آگوست ۲۰۰۶، ساخت اولین سیستم نظارت تصویری HD را اعلام عمومی و از دسامبر ۲۰۰۷ شروع به فروش محصولات خود کرد. از سال ۲۰۱۱ سهام اویجیلون (Avigilon) وارد بورس شد. در سال ۲۰۱۲ موفق به دریافت جایزه Technology Fast 50 شد (این رده‌بندی مربوط به ۵۰ شرکت برتر کانادایی از نظر سرعت رشد با بالاترین درصد رشد فروش است). در سال ۲۰۱۳، اویجیلون (Avigilon) سهام شرکت‌های RedCloudSecurity به ارزش ۱۷ میلیون دلار و Video IQ به ارزش ۳۲ میلیون دلار را خرید. در سال ۲۰۱۷، اویجیلون (Avigilon) با تکنولوژی Appearance Search Video Analytics خود برنده جایزه Benchmark Innovation Awards 2017 شد. در سال ۲۰۱۸، کمپانی Motorola Solutions سهام اویجیلون (Avigilon) را خرید و بموجب این قرارداد بزرگ، حوزه فعالیت‌های دو کمپانی وارد مسیرهای جدیدی شد. در سال ۲۰۱۹، دوربین‌های سری H5 را به سبد محصولات خود اضافه کرد. اویجیلون (Avigilon) از سال ۲۰۲۰ و با تمرکز هر چه بیشتر بر ارائه راهکارهای هوشمند به ارائه انواع راهکارها در حوزه تشخیص فاصله افراد و رعایت فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی، و شناسایی چهره افراد با تمرکز بر داشتن ماسک برای مقابله با Covid19 پرداخته است.

اویجیلون، برند رتبه یک دنیا در صنعت حفاظت الکترونیک، در سایه پرچم کمپانی بزرگ موتورولا غول مخابراتی دنیا، ارائه کننده تجهیزات و راهکارهای هوشمند نظارت تصویری و کنترل تردد …

09370549399 sales@avigilon.ir

©2022 طراحی شده توسط محمد سلیم زاده

سوالات متداول درباره اویجیلون