Avigilon Control Center (ACC) 7.14 جدیدترین و پیشرفته ترین نسخه نرم افزار مدیریت فیلم ACC است. این نسخه اکنون توانایی خرید مشتریان برای مجوزهای ارتقا ACC خود را از طریق طرح اطمینان هوشمند Avigilon در خود دارد. این طرح ارتقا software نرم افزار ۱ ، ۳ یا ۵ ساله حفاظت از سرمایه گذاری نرم افزار مشتری را برای اطمینان از دسترسی به موقع و تجربه بدون وقفه به جدیدترین قابلیت ها ارائه می دهد. علاوه بر این ، شامل Advanced System Health بدون هزینه اضافی است. این برنامه جدید به مشتریان امکان اطمینان از هزینه و بهبود کل هزینه مالکیت در طول چندین سال را می دهد.

پلت فرم Avigilon Cloud Services (ACS) تجربه کاربری متصل به ابر را برای مشاهده فیلم زنده و ضبط شده ، همچنین نظارت و مدیریت سلامت سیستم های شما فراهم می کند. اتصال سایت های Avigilon Control Center ™ (ACC) شما به ACS رایگان است و بلافاصله قفل دسترسی از راه دور به سیستم های شما را از هرجای دیگر باز می کند.

در هر کجا ، دسترسی به هر زمان

ACS امکان دسترسی از راه دور ایمن را برای مشاهده فیلم زنده و ضبط شده از کلاینت مرورگر مجهز به نصب بدون امکان نصب امکان مشاهده نشانک ها ، مدیریت کنترل های PTZ و صادرات فیلم ها به درایو محلی فراهم می کند. متناوباً ، از برنامه ACC Mobile 3 برای مشاهده فیلم زنده و ضبط شده و دریافت و مشاهده اعلان های فشار هشدارهای تحلیلی ACC استفاده کنید. با از بین رفتن فایروال برای از بین بردن پیکربندی های پیچیده فایروال ، می توانید اطمینان داشته باشید که دسترسی از راه دور ایمن است.

در دسترس بودن را بهبود ببخشید

توانایی نظارت بر وضعیت سلامتی سرورها و دوربین های شما به شما کمک می کند تا در سایت های مختلف خود به طور موثرتری رویدادها را شناسایی ، تأیید و پاسخ دهید. Advanced System Health به شما امکان می دهد فعالیت های نگهداری را در تمام سایت های خود اولویت بندی کنید و از راه دور در مورد مواردی که فوری هستند ، اقدام کنید.

مدیریت آسان سایت

چه یک سایت واحد داشته باشید و چه چندین سایت ، ACS مدیریت سایت های شما را با دسترسی راحت و متمرکز به سیستم امنیتی شما آسان می کند. تهیه و مدیریت دسترسی سیستم به کاربران شما با اجازه دادن به افراد برای استفاده از اعتبار ورود به سیستم شرکت در ACS و ACC و برنامه ACC Mobile 3 آسان است.

شما همیشه کنترل دارید

هیچ نظارت مرموزی با ACS وجود ندارد. سرور ACC شما همیشه کنترل آنچه اتفاق می افتد را کنترل می کند. با استفاده از آن می توانید کنترل و شفافیت کاملی در مورد دسترسی کاربران و آنچه در سیستم شما انجام می دهند داشته باشید. این کاربران دقیقاً مانند سایر کاربران سیستم به سیستم وارد شده اند ، بنابراین در هر زمان می توانید با اجرای گزارش های سایت ، فعالیت کاربر را کنترل و مشاهده کنید. با استفاده از این مدل راه حل ترکیبی ، ACS همچنین حداکثر تطبیق پذیری را ارائه می دهد تا بتوانید به طور همزمان از سیستم های قدرتمند پیش فرض و منابع ابری فراگیر بهره مند شوید.

اویجیلون، برند رتبه یک دنیا در صنعت حفاظت الکترونیک، در سایه پرچم کمپانی بزرگ موتورولا غول مخابراتی دنیا، ارائه کننده تجهیزات و راهکارهای هوشمند نظارت تصویری و کنترل تردد …

09370549399 sales@avigilon.ir

©2022 طراحی شده توسط محمد سلیم زاده

سوالات متداول درباره اویجیلون