دارای وضوح بین ۸ تا ۳۰ مگاپیکسل (۴K تا ۷K) با پوشش وسیع ، بزرگنمایی قدرتمند و تجزیه و تحلیل ویدئویی خودآموز تعبیه شده* برای افزایش آگاهی از موقعیت و ارائه جزئیات اثبات برتر در طول تحقیقات

اولین دوربین ۷K صنعت

دوربین Avigilon 7K H4 Pro اولین دوربین امنیتی با سنسور ۳۰ ​​مگاپیکسلی در صنعت امنیت است. این تصویر حتی در شرایط نوری شدید جزئیات خیره کننده ای را ارائه می دهد و منطقه پوشش ۹۹ دوربین با رزولوشن VGA سنتی را فراهم می کند. دوربین ۷K H4 Pro ذخیره سازی و پهنای باند مورد نیاز را از طریق یکپارچه سازی بدون درز با فناوری ثبت اختراع ما با کیفیت High High Definition Stream Management (HDSM) ™ 2.0 حفظ می کند.

دوربین ۷K که با در نظر گرفتن مناطق وسیع ساخته شده است ، به خانواده ما از دوربین های ۶K ، ۵K و ۴K H4 Pro می پیوندد. نظارت بر یک ورزشگاه کامل و ثبت اختلالات هواداران برای رعایت مقررات اجباری دولت. یک پارکینگ کامل را بپوشانید و همزمان پلاک ها را ببینید. یا کل آسفالت فرودگاه را بپوشانید در حالی که هنوز قادر به تشخیص اعداد هواپیما هستید. صرف نظر از نیاز پوشش شما ، دوربین های Avigilon H4 Pro قدرت و جزئیات لازم را برای حفظ امنیت و امنیت محیط شما فراهم می کنند.

وضوح بالا بیشتر از دوربین است

دوربین های HD به تنهایی کافی نیستند – بقیه سیستم شما باید مقیاس پذیری ، رمزگشایی ، پهنای باند و ذخیره سازی را برای مدیریت HD ارائه دهد ، بدون این که وضوح را قربانی کند. برای مقابله با این چالش ها ، Avigilon فناوری ثبت اختراع HDSM ™ 2.0 را توسعه داده است که الزامات پهنای باند سرور و سرویس گیرنده را به شدت کاهش می دهد و از منابع محاسباتی و ذخیره سازی شما استفاده بهینه می کند.

این بدان معناست که حتی با وجود تعداد زیادی دوربین با وضوح بالا در چندین سایت ، کارکنان امنیتی هنگام بارگیری یک تصویر ویدئویی در حال تماشای یک نماد چرخان روی صفحه نمایش نیستند. در عوض آنها می توانند تمام ویدیوهای زنده و ضبط شده HD خود را مدیریت کرده و نتایج را به سرعت – بدون از بین بردن وضوح تصویر – برای زمان پاسخ سریعتر مشاهده کنند.

اویجیلون، برند رتبه یک دنیا در صنعت حفاظت الکترونیک، در سایه پرچم کمپانی بزرگ موتورولا غول مخابراتی دنیا، ارائه کننده تجهیزات و راهکارهای هوشمند نظارت تصویری و کنترل تردد …

09370549399 sales@avigilon.ir

©2022 طراحی شده توسط محمد سلیم زاده

سوالات متداول درباره اویجیلون