فناوری HDSM SmartCodec به دوربین های Avigilon* این امکان را می دهد تا سطح فشرده سازی را برای مناطق موجود در صحنه بهینه سازی کنند تا صرفه جویی در پهنای باند را افزایش دهند ، مصرف ذخیره سازی را کاهش داده و تصویربرداری با کیفیت بالا را حفظ کنند.

تجزیه و تحلیل خودآموزی Avigilon با ارائه نظارت م effectiveثر و امکان پاسخگویی فعال و فعال از طرف تیم شما ، کارایی نیروهای امنیتی شما را افزایش می دهد. Avigilon که از ابتدا برای مدیریت ویدئوهای با وضوح بالا ساخته شده است ، تجزیه و تحلیل های تعبیه شده در دوربین های Avigilon را تا رزولوشن ۵K (16 مگاپیکسل) ارائه می دهد.

 

تجزیه و تحلیل مبتنی بر الگوی

فناوری پیشرفته تشخیص الگوی ویدئویی Avigilon قادر است حرکات افراد و وسایل نقلیه را به طور دقیق تشخیص دهد در حالی که از حرکت غیر مرتبط با یک صحنه چشم پوشی می کند. قابلیت یادگیری مداوم سیستم در دوربین های ۵K (16 مگاپیکسل) ، مثبت کاذب را کاهش می دهد و به معنی دار بودن هشدارها کمک می کند ، که از اتلاف وقت جلوگیری می کند و کارایی را افزایش می دهد.

 

فن آوری آموزش از طریق مثال

فناوری طبقه بندی شیء به صورت مثال به ما کاربران را قادر می سازد تا در مورد صحت رویدادهای زنگ ایجاد شده توسط دستگاه های Avigilon بازخورد ارائه دهند. بازخورد به جای کاهش حساسیت تجزیه و تحلیل برای کاهش هشدارهای کاذب ، دستگاه را آموزش می دهد و دقت تجزیه و تحلیلهای مورد استفاده برای تعیین اینکه کدام آلارم ها واقعی هستند و کدام نادرست هستند را افزایش می دهد تا میزان زنگ هشدار مثبت کاذب را بهبود بخشد. با گذشت زمان ، سیستم صحنه را می آموزد و قادر است رویدادهای مهم را بر اساس بازخورد کاربران اولویت بندی کند. این امر باعث افزایش حساسیت نسبت به شرایطی می شود که نگران کننده است و آلارم های کاذب را کاهش می دهد تا تمرکز بر موارد مهم حفظ شود.

دوربین های با تجزیه و تحلیل ویدئویی خودآموز یکپارچه

 

(۴K-5K) H4 Pro

بیشتر بدانید

 

H4A Camera Line

 

بیشتر بدانید

 

H4 Multisensor Camera

 

بیشتر بدانید

 

H4 PTZ Camera

 

بیشتر بدانید

 

H4 IR PTZ Camera

بیشتر بدانید

 

H4 Thermal Camera

بیشتر بدانید

 

H4ES Camera Line

بیشتر بدانید

اویجیلون، برند رتبه یک دنیا در صنعت حفاظت الکترونیک، در سایه پرچم کمپانی بزرگ موتورولا غول مخابراتی دنیا، ارائه کننده تجهیزات و راهکارهای هوشمند نظارت تصویری و کنترل تردد …

09370549399 sales@avigilon.ir

©2022 طراحی شده توسط محمد سلیم زاده

سوالات متداول درباره اویجیلون