تصویربرداری با وضوح بالا تصاویر HD واضح و واضح را برای حداکثر آگاهی از موقعیت در یک منطقه بزرگتر فراهم می کند و در عین حال امکان تصویربرداری دقیق را برای بزرگنمایی بر روی موارد مهم مانند چهره یا پلاک ها فراهم می کند.

اولین دوربین ۷K INDUSTRY

دوربین Avigilon 7K H4 Pro اولین دوربین امنیتی تک سنسور ۳۰ مگاپیکسلی (۷K) صنعت امنیت است. این تصویر حتی در شرایط نوری شدید جزئیات خیره کننده ای را ارائه می دهد و منطقه پوشش ۹۹ دوربین با رزولوشن VGA سنتی را فراهم می کند. دوربین ۷K H4 Pro ذخیره سازی و پهنای باند مورد نیاز را از طریق یکپارچه سازی بدون درز با فناوری ثبت اختراع High Stream Management (HDSM) ™ 2.0 ما پایین نگه می دارد.

دوربین ۷K که با در نظر گرفتن مناطق وسیع ساخته شده است ، به خانواده دوربین های ۴K ، ۵K و ۶K H4 Pro می پیوندد. نظارت بر یک ورزشگاه کامل و ثبت اختلالات هواداران برای رعایت مقررات اجباری دولت. یک پارکینگ کامل را بپوشانید و همزمان پلاک ها را ببینید. یا کل آسفالت فرودگاه را بپوشانید در حالی که هنوز قادر به تشخیص اعداد هواپیما هستید. صرف نظر از نیازهای پوشش شما ، دوربین های Avigilon H4 Pro قدرت و جزئیات لازم را برای ایمن و ایمن نگه داشتن محیط شما ارائه می دهند.

تعریف بالاتری بیشتر از دوربین وجود دارد

دوربین های HD به تنهایی کافی نیستند – بقیه سیستم شما باید مقیاس پذیری ، رمزگشایی ، پهنای باند و ذخیره سازی را برای مدیریت HD ارائه دهد ، بدون این که وضوح را قربانی کند. برای مقابله با این چالش ها ، Avigilon فناوری ثبت اختراع HDSM ™ 2.0 را توسعه داده است که نیازهای پهنای باند سرور و سرویس گیرنده را به شدت کاهش می دهد و از منابع محاسباتی و ذخیره سازی شما استفاده بهینه می کند.

این بدان معناست که حتی با وجود تعداد زیادی دوربین با وضوح بالا در چندین سایت ، کارکنان امنیتی هنگام بارگیری یک تصویر ویدئویی در حال مشاهده یک نماد چرخان روی صفحه نمایش نیستند. در عوض آنها می توانند تمام ویدیوهای زنده و ضبط شده HD خود را مدیریت کرده و نتایج را به سرعت – بدون از بین بردن وضوح تصویر – برای زمان پاسخ سریعتر مشاهده کنند.

 

در حال مشاهده دوربین ۷K H4 PRO CAMERA

ویدئوی زمان گذر: فشار بر محدودیت ها

برای به نمایش گذاشتن قابلیت های قابل توجه ۷K ، آویگیلون رایان ایموند ، عکاس مشهور زمان گذر را استخدام کرد تا ویدیویی را با نمادین و زیباترین شهرهای ایالات متحده و کانادا تهیه کند. مأموریت او: ایجاد چیزی فریبنده ، جاودانه و زیبا ، تنها با استفاده از دوربین ۷K. رایان از پشت بام های شش کلان شهر بزرگ ، تصاویری شگفت انگیز از سحر تا غروب در تورنتو ، شیکاگو ، بوستون ، دالاس ، نیویورک سیتی و ونکوور ثبت کرد. نتایج فوق العاده بود.

اویجیلون، برند رتبه یک دنیا در صنعت حفاظت الکترونیک، در سایه پرچم کمپانی بزرگ موتورولا غول مخابراتی دنیا، ارائه کننده تجهیزات و راهکارهای هوشمند نظارت تصویری و کنترل تردد …

09370549399 sales@avigilon.ir

©2022 طراحی شده توسط محمد سلیم زاده

سوالات متداول درباره اویجیلون