فناوری HDSM SmartCodec به دوربین های Avigilon* این امکان را می دهد تا سطح فشرده سازی را برای مناطق موجود در صحنه بهینه سازی کنند تا صرفه جویی در پهنای باند را افزایش دهند ، مصرف ذخیره سازی را کاهش داده و تصویربرداری با کیفیت بالا را حفظ کنند.

با کاهش پهنای باند در دوربین ، فناوری HDSM SmartCodec می تواند مدت زمان نگهداری ضبط ویدئوی شبکه (NVR) شما را افزایش داده و به کاهش کل هزینه مالکیت شما کمک کند.

 

پهنای باند را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد

فناوری HDSM SmartCodec به طور خودکار سطوح فعالیت را در مناطق مختلف یک صحنه برای بهینه سازی سطوح فشرده سازی و کاهش پهنای باند و مصرف ذخیره سازی تشخیص می دهد و این در حالی است که جزئیات تصویر بالا از مناطقی که بیشتر اهمیت دارند حفظ می شود. در نتیجه ، با فعال شدن فناوری HDSM SmartCodec می توانید پهنای باند را تا ۵۰ درصد کاهش دهید. **

فناوری HDSM SmartCodec برای کار با ویژگی حالت آماده به کار طراحی شده است تا پهنای باند و صرفه جویی بیشتری در ذخیره سازی به دست آورد.

دامنه وسیعی از قطعنامه های دوربین را پشتیبانی می کند

فناوری HDSM SmartCodec اکنون در تمام خطوط دوربین Avigilon H4 Platform ساخته شده است:

 

(۶K & 7K) H4 Pro

 

(۴K–۵K) H4 Pro

 

H4A Camera Line

 

 

H4SL Camera Line

 

H4 Mini Dome Camera

 

H4 Fisheye Camera

 

 

H4 Thermal Camera

 

H4 IR PTZ Camera

 

H4 PTZ Camera

 

 

H4 Video Intercom

 

H4ES Camera Line

H4 Thermal Elevated Temperature Detection

 

 

H4 LPC Camera

اویجیلون، برند رتبه یک دنیا در صنعت حفاظت الکترونیک، در سایه پرچم کمپانی بزرگ موتورولا غول مخابراتی دنیا، ارائه کننده تجهیزات و راهکارهای هوشمند نظارت تصویری و کنترل تردد …

09370549399 sales@avigilon.ir

©2022 طراحی شده توسط محمد سلیم زاده

سوالات متداول درباره اویجیلون