نرم افزار ACC اویجیلون

اویجیلون (Avigilon)، در تولید محصولات خود یک شعار اصلی دارد: “Focus on What Matters Most” به معنی تمرکز بر وقایعی که دارای بیشترین اهمیت هستند. طراحی و عملکرد نرم‌افزار مدیریت ویدئویی اویجیلون (Avigilon Control Center ) نشان دهنده درک عمیق اویجیلون از دغدغه اپراتورها در جهت مانیتورینگ کامل و عکس العمل بموقع در قبال رویدادها می باشد. در طراحی نرم افزار اویجیلون ، محیط کاربری آسان و کاربرپسند، همواره به عنوان نقطه عطف و مشخصه ویژه در بین مشتریان مطرح بوده است.

اگر شما قصد خرید دوربین اویجیلون را دارید و یا در حال حاضر از این برند بهره میگیرید تنها و پربازده ترین انتخاب برای سیستم مدیریت مرکزی شما، همان نرم افزار اویجیلون است اما چرا

  • نرم افزار اویجیلون مجهز به پیشرفته ترین الگوریتم های آنالیز تصویر در دنیاست.

  • دوربین های اویجیلون همگی از پروتکل های ONVIF پیروی می کنند و به راحتی با نرم افزارهایی همچون Milestone و Genetec منطبق می باشند، اما در جهت بهره برداری 100% و استفاده بهینه از Meta Data ارسالی از سوی دوربین، نرم افزار ACC اویجیلون عملکرد پایدارتر و سریعتری دارد …

  • برخی از الگوریتم های تصویر پیشرفته اویجیلون که بر روی دوربینها تعریف شده اند، صرفا با نرم افزار ACC اویجیلون فعال خواهند شد.

  • و در نهایت نرم افزار ACC اویجیلون، تنها نرم افزاری در دنیاست که با وجود ساختار فوق پیشرفته در هسته خود، فضای کاربری بسیار ساده ای دارد …

جایگاه نرم افزار ACC در دنیا

رتبه اول نرم‌افزار محبوب بر اساس نظرسنجی‌های سایت مرجع IPVM از فعالان صنعت نظارت تصویری به عنوان پلتفرمی کارآمد و قابل اعتماد با کمترین میزان مشکلات نرم‌افزاری در مقایسه با دیگر برندهای برتر، قابل یکپارچه شدن با دیگر پلتفرم‌های حفاظت الکترونیک اعم از نظارت تصویری، کنترل تردد، آلارم، تکنولوژی هوشمند ویدئو آنالیتیک و …

نرم افزار اویجیلون در رتبه 1 دنیا

سال 2020

نرم افزار اویجیلون در رتبه 2 دنیا

سال 2018

چه ویژگی‌هایی اویجیلون را به نرم‌افزار اول دنیا تبدیل کرده است؟

جستجو بر اساس مشخصات ظاهری (Appearance Search) 

اویجیلون در نرم افزار ACC ، قابلیتی را فراهم کرده که بر اساس آن می توانید بر اساس اطلاعات در اختیار، خودرو و یا فرد مورد نظر خود را، در بی نهایت تصویر ذخیره شده تنها ظرف چند ثانیه پیدا کنید. تصور کنید بدین ترتیب که شما بر اساس تصاویر ذخیره شده ، ایتدا برای نرم افزار تعریف می کنید که به دنبال خودرو هستید یا یک انسان …

تکنولوژی Appearance Search شما را قادر خواهد ساخت تا تصاویر ذخیره شده را بر حسب مشخصات ظاهری المان‌های قابل رویت آنالیز کنید. این المان‌ها به دو دسته انسان و وسیله نقلیه تقسیم می‌شوند. برای انسان دسته‌بندی جنسیت، سن، رنگ لباس و رنگ مو نیز برای جستجوی هوشمندتر تعریف شده‌اند. حالا متصور شوید که تنها با چند کلیک ساده و جستجو در تصاویر ذخیره شده به راحتی می‌توانید وقایع را دنبال و افراد خاطی را شناسایی نمایید.

بیشتر بدانید

تمرکز بر وقایع (Focus of Attention) 

پنل گرافیکی Focus of Attention: یکی از دغدغه‌های مشتریان در پروژه‌های بزرگ عملکرد صحیح و سریع اپراتور در واکنش به اتفاقات است. این در حالی است که نتایج تحقیقات نشان می‌دهند بیشترین مدت زمان برای تمرکز اپراتور مانتیورینگ تنها بیست دقیقه است و بعد از این مدت اپراتور عملا قادر به مشاهده نیست. پنل گرافیکی هوشمند FoA رویکردی مناسب برای حذف خطاهای انسانی در نظارت بمنظور جلب تمرکز اپراتور تنها بر رویدادهای مهم در کل سایت و کلیه دوربین‌ها است.

تمرکز بر وقایع (Focus of Attention) رویکردی جدید در مانیتورینگ و روشی کارآمد و خلاقانه در استفاده از اطلاعات مربوط به رویدادهای امنیتی است. در این پنل گرافیکی دوربین‌ها در ساختارهای لانه زنبوری دسته‌بندی شده‌اند که در این ساختار از رنگ‌ها برای مشخص کردن انواع رویدادها استفاده شده است…

بیشتر بدانید

شناسایی چهره (Facial Recognition) 

تکنولوژی هوشمند شناسایی چهره اویجیلون که برای دوربین‌های آنالیتیک اویجیلون ارائه شده است، یکی از رویکردهای نوین استفاده از هوش مصنوعی در نظارت دقیق است. هوش مصنوعی با آنالیز و شناسایی چهره افراد از طریق مقایسه با دیتابیس موجود در نرم‌افزار که شامل لیستی از تصاویر مرجع است، اپراتور را با شناسایی دقیق و سریع چهره قادر به کنترل دسترسی افراد مختلف و انجام کارهایی که مجاز هستند و واکنش موثر و مقتضی می‌نماید.

اویجیلون (Avigilon) قابلیت هوشمند شناسایی چهره را روی نرم‌افزار مدیریت ویدئو ACC ارائه کرده است. با توجه به اینکه این قابلیت هوشمند نرم‌افزاری است، شما تنها کافی است لایسنس‌های مربوط به این تکنولوژی را تهیه کرده و به جای اینکه محدود به تعداد مشخصی دوربین با قابلیت تشخیص چهره باشید بتوانید بیشترین میزان بهره را از این قابلیت داشته باشید.

بیشتر بدانید

راهکارهای مقابله با COVID-19

جلوگیری از شیوع ویروس COVID-19 به یک چالش اساسی برای همه کشورهای درگیر این بیماری در سطح دنیا تبدیل شده است. راهکارهای هوشمند اویجیلون رویکردی موثر برای ایجاد جامعه‌ای سالم و ایمن نسبت به این بیماری است.

فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی

تشخیص هوشمند فاصله افراد بمنظور رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و اقدام موثر در صورت نقض ضوابط فاصله‌گذاری؛ با استفاده از این تکنولوژی هوشمند قادر به تشخیص فوری موقعیت‌های مکانی و زمانی هستید که افراد فاصله اجتماعی را رعایت نمی‌کنند.

شمارش هوشمند تعداد افراد

با استفاده از ویدئو آنالیتیک مبتنی بر هوش مصنوعی تعداد مجاز افراد داخل محوطه را می‌توان مشخص کرده و با استفاده از داشبورد مبتنی بر وب از تجمع تعداد بیش از حد مجاز افراد جلوگیری کرده و به آنها اعلام نمود که چه موقع وارد شده و یا در صف بایستند.

تشخیص عدم استفاده از ماسک

شناسایی افرادی که ماسک صورت نپوشیده‌اند و اعلام آلارم به اپراتورها برای واکنش مناسب و تذکر به افرادی که از قانون پوشیدن ماسک تخطی کرده‌اند. با استفاده از قدرت آنالیتیک اویجیلون قادر به دسته‌بندی سوژه‌ها و تشخیص نبودن ماسک روی چهره افراد هستید.

نرم افزار ACC اویجیلون در نسخه‌های Standard،Core و Enterprise متناسب با نیاز پروژه

نسخه Core

مناسب پروژه‌های کوچک با کاربری آسان

نسخه Standard

راهکاری مقرون بصرفه برای پروژه‌های متوسط

نسخه Enterprise

دارای قابلیت‌های پیشرفته برای پروژه‌های بزرگ

ویژگی‌هانسخه Coreنسخه Standardنسخه Enterprise
تعداد دوربین به ازای هر سرور2475 300<
تعداد دوربین به ازای هر سایت2475 10000<
تعداد سرور به ازای هر سایت11 100<
تعداد لایسنس کلاینت به ازای هر سرور210نامحدود
پشتیبانی از HDSM SmartCodec و HDSMدارددارددارد
پشتیبانی از H.265 وH.264 وMPEG-4 و MPEG و JPEG2000دارددارددارد
قابلیت مولتی استریم برای دوربین‌های سازگار با ONVIFدارددارددارد
پیدا کردن خودکار دوربیندارددارددارد
پشتیبانی از دوربین‌ها و انکدرهای سازگار با ONVIFدارددارددارد
پشتیبانی از تکنولوژی‌های ویدئوآنالیتیک اویجیلوندارددارددارد
پشتیبانی از قابلیت‌های هوشمند تشخیص رفتار و حرکات غیرعادیدارددارددارد
پشتیبانی از تم‌های تیره و روشندارددارددارد
پشتیبانی از قابلیت تمرکز بر وقایع مهمدارد
قابلیت یکپارچگی با اکتیو دایرکتوریدارد
قابلیت جستجو بر اساس مشخصات ظاهریدارد
پشتیبانی از تکنولوژی شناسایی چهرهدارد
نوع مستندفرمت فایلنام فایل
دیتاشیتPDFAvigilon Control Center 7 Software Datasheet
راهنمای اپراتورPDFACC Client Operator Guide
راهنمای کاربرPDFACC Client User Guide